Bilişim Zirvesi ’09 – 7-10 Ekim 2009, Tüyap Büyükçekmece, İstanbul

Posted: 29 August, 2009 in basic, cyber culture, life
Tags: , , , , , ,

“YENİ DÜNYA YENİ YAŞAM”

Bilişim Zirvesi her yıl olduğu gibi yine, Türk İş Dünyası’nı yeni teknolojiler ve iş çözümleri ile buluşturacak.

Bu yıl, Bilişim Zirvesi 7-10 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları’nda gerçekleştirilecek.

Ekim ayının ikinci haftasında, Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia ile aynı çatı altında yapılacak olan Bilişim Zirvesi ‘09, seçkin fikir ve tecrübelerin paylaşıldığı uluslararası bir etkinlik olarak etki alanını daha da genişletiyor.

2000 yılından bu yana bilişim kullanımının tüm iş dünyasında yaygınlaştırılmasını sağlayan bir bilgi, iletişim, eğitim ve paylaşım ortamı sunan Bilişim Zirvesi, uluslararası katılımın yanı sıra farklı sektörlerdeki iş ve bilişim profesyonellerini, sivil toplum kuruluşlarını, akademisyenleri, siyasileri ve üst düzey kamu yöneticilerini de ağırlıyor.

Bu bilgi, iletişim ve eğitim platformunda herkes öğrendiklerini fuar alanında inceleme, karşılaştırma fırsatı yakalayacak.

Bilgiyle yöneten iş ve teknoloji liderlerinin buluştuğu en büyük iş platformu Bilişim Zirvesi ‘09, bu yıl yine geleceğe yeni bir kapı açıyor.

Bilişim Zirvesi ’09 Kayıt Ücretleri;

Bilişim Zirvesi ’09 – 7-10 Ekim 2009
Ekim
Kişi Sayısı
Tam Katılım
1 Kişi
700.-TL
2-5 Kişi
650.-TL
6 Kişi ve üstü
600.-TL
Kamu ve akademisyenler*
200.-TL

Mekan, Tarih ve Saatler

7-10 Ekim 2009 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek olan Bilişim Zirvesi ’09, hergün saat 10.00’da kayıtlar ile başlayacak. Konferanslar saat 11.00’den itibaren başlayacak ve saat 18.00’ye kadar sürecektir.
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul
Tel: (212) 886 68 86 Faks: (212) 886 66 98

Ulaşım

Ulaşımınızı özel aracınız ile sağlayacak iseniz mekan bilgileri sayfasındaki yol haritasının kullanabilirsiniz.

Ayrıca toplu ulaşım için Bilişim Zirvesi ‘ 09 ve CeBIT Bilişim Eurasia kapsamında Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’ne İETT’nin özel otobüs seferleri de düzenlenecektir. Detay kalkış saatleri ile ilgili bilgiyi web sitesinden edinebilirsiniz.

Kayıtlar

Kayıt olmak için 0212 212 31 22 numaralı telefondan Esra Koç Sünnetçi ile iletişime geçebilirsiniz.
7 – 10 Ekim 2009 tarihlerinde Bilişim Zirvesi ’09 toplantılarına günlük veya tam ücretli kayıt ile katılabilirsiniz.

Bilişim Zirvesi ’09 Katılım ücretine dahil olanlar;
Etkinlik girişi
Kayıt yapılan günler için CeBIT Bilişim Eurasia girişi
Etkinlik Çantası ve dokümanları
Çay, kahve ikramı

7 Ekim 2009 tarihine kadar kayıt yaptırmamış ve yerinde kayıt yaptırmak isteyen katılımcılarımız için kayıtlar 09:30’dan itibaren açık olacaktır.
Önemli Not: Yerinde kayıt yaptıracak olan katılımcılarımıza saat 09:30 ile 11:00 arası kayıt yaptırmalarını öneriyoruz.

Giriş İzleme Sistemi

Katılımcılar, kendileri için özel basılacak olan barkodlu yaka kartlarını salon girişlerinde bulunan cihazlara okutmak sureti ile forumlara katılabileceklerdir.

Kablosuz Network Altyapısı

Bilişim Zirvesi ’09 katılımcıları kablosuz genişbant Internet erişiminden faydalanabileceklerdir.

Bilgi Sistemleri

Her yıl olduğu gibi plazma ekranlar günlük program akışını tüm ayrıntıları ile sunacak. Günlük program akışını duyurmak amacı ile yerleştirilen plazmaların içerisindeki programın yazılım desteğini İnterprobis A.Ş. verecektir.

Yiyecek / İçecek

Bilişim Zirvesi ’09 katılımcıları, çay kahve ikramlarından kayıtları kapsamında sunulacak olan çay kahve fişleri ile yaralanabileceklerdir. Ayrıca yiyecek ve diğer içecek ihtiyaçlarını ise gün boyu fuayelerde bulunan servis köşelerinden kendi imkanları ile
sağlayacaklardır.

Zirve Çantası

Bilişim Zirvesi ’09 ‘e kayıt yaptıran herkes çanta alma hakkına sahip olacaktır. Çantalar kayıt bankolarında bulunan dağıtım noktasından kayıt yaptıran kişilere kontrollü sistem ile teslim edilecektir.

Dokümantasyon

Katılımcılar bu program broşürünün ardından oluşan değişiklikler ile günlük programları içeren ve mekan kılavuzu niteliği taşıyan z-kartları kayıt merkezinden edinebileceklerdir. Ayrıca, mekanda program panoları bulunacaktır. Bu panolarda konferanslar hakkında detaylı bilgiler sunulacaktır.

Basın Merkezi ve Business Center

Bilişim Zirvesi ’09 Basın Merkezi ve Business Center odası, Marmara Salonu’nda yer alacak olup, etkinlik kapsamındaki güncel bültenlere buradan ulaşmak mümkün olacaktır. Ayrıca sponsor şirketler röportajlarını burada yapabileceklerdir.

Basın İlişkileri

Bilişim Zirvesi ’09 PR çalışmaları FY İletişim tarafından yürütülmektedir. Basın FY İletişim çalışanları tarafından mekanda ağırlanacak ve yönlendirilecektir.

http://www.bilisimzirvesi.com.tr

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s